Písně z Madonnina nového alba unikly na internet! Madonna soptí vzteky!

16.12.2014

Madonna (56) rozhodně nezahálí a maká na plné obrátky. Již příští rok by měla vydat další desku, ze které ale unikly hned dvě skladby na internet. A to popovou divu tedy vytočilo do běla!

Madonna
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

„Děkuji, že jste mi ukázali, jak se stále a stále na internetu krade!“ postěžovala si Madonna na Instagramu. Ven totiž unikly hned dvě skladby, a to sice Rebel Heart" a "Wash All Over Me", které vytvořila ve spolupráci se švédským hitmakerem Aviciim.

Do pátrání po osobě, kvůli které skladby unikly, chce její manager Guy Oseary zapojit i její fanoušky: "Byl bych vděčný všem fanouškům Madonny, kteří nám mohou pomoci při hledání osoby odpovědné za tento únik," vyzval fanoušky k pomoci.

Vychutnejte si oficiální ochutnávku z Madonnia nového alba

Navíc prý uniklo hned několik fotografií, ke kterým Madonna nedala autorizaci. Podaří se jí vystopovat toho, který za únik může? Cyber zločiny mají většinou velmi nízkou úroveň objasněnosti.

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Madonna

Interpreti:
Avicii

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Madonna video, zahraniční zpěvačky, madonna foto, Madonna videoklip, Madonna album, nové videoklipy, nový videoklip, hudební novinky, madonna avicii, Madonna online, Madonna Avicii Album, Madonna nový album, Madonna Rebel Heart, Madonna Avicii singl, Madonna Avicii song, Wash All Over Me, Wash All Over Me Madonna, Madonna videoklipy, Madonna single, Madonna písně, Madonna videa, zahraniční hudba
TOPlist