Phil Collins se opět vrátil k ženě, za rozvody už zaplatil 1,8 miliardy korun

30.01.2016

No to je tedy osudová láska! Zpěvák Phil Collins (65) se se svou manželkou rozvedl v roce 2008, avšak nyní, po osmi letech, prý k sobě opět našli cestu!

Phil Collins

Za rozvod s třetí ženou Orianne Cevey Phil zaplatil obrovské peníze, stál ho plných 25 milionů liber! Člověk by tedy řekl, že na ni bude pěkně naštvaný, ovšem opak je pravdou. Žijí spolu už šest měsíců v Miami, čehož si prý ke zpěvákově překvapení nikdo nevšiml. Se třetí ženou má dva syny ve věku deset a čtrnáct let. Před rokem se prý odstěhoval ze Švýcarska, kde dřív bydlel, aby byl právě synům blíže. Je možné, že právě to ho s jeho bývalou ženou sblížilo.

Phil Collins je skutečný přeborník v rozvodech. Předmanželskou smlouvou zřejmě pohrdá, a tak jen za první dva rozvody zaplatil 42 milionu liber! Doufejme, že se již poučil a další manželství bez smlouvy se konat nebude. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Phil Collins

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěváci, rozvody celebrit, Phil Collins foto, rozvody slavných, Phil Collins žena, Phil Collins rozvod, Phil Collins manželství, Phil Collins vztah, Phil Collins návrat, Phil Collins rodina, Phil Collins synové, Phil Collins manželky, Phil Collins třetí žena, Phil Collins zpěvák, Phil Collins novinky, Phil Collins online
TOPlist