Pharell Williams neudělal Indiány „Happy“. Pózuje v posvátné čelence!

07.06.2014

Zpěvák a producent Pharell Williams (41) se objevil na obálce časopisu Elle a vzbudil nemalé pozdvižení. Bohužel negativního rázu. Naštval totiž původní obyvatele Ameriky čelenkou, se kterou pózoval.

Pharrell Williams
Zdroj: Profimedia.cz

Pharell Williams je Afroameričan, v jeho žilách tedy nekoluje ani kapka indiánské krve. Přesto se na titulku Elle vymódil tak, jako by s Indiány měl mnoho společného. A to neměl dělat.

Pozornost vzbudila zejména indiánská čelenka, která je ozdobená peřím. „Naše kultura není módním doplňkem!“ zazněla reakce z indiánských kruhů.

Čelenku, kterou si Pharell totiž nasadil, nemůže nosit jen tak někdo. Čelenka je prý posvátná a její nošení je třeba si zasloužit. Pharell prý všeho lituje a okamžitě se kritikům omluvil: „Respektuji a ctím každou rasu, původ a kulturu!“ začal se kát.

I když nutno poznamenat, že v reálu by se mu podobná čelenka opravdu hodila, aby vyrovnal výškový rozdíl, který je mezi ním a jeho ženou, modelkou Helen Lasichanh. Ten je totiž minimálně dvaceticentimetrový! Právě proto nosí běžně Pharell své děsivé špičaté kloubouky.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pharrell Williams

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
TOPlist