Petra Němcová vystavila v Cannes výstřih a nestejně velká ňadra

20.05.2015

Filmový festival v Cannes je v plném proudu a s ním také pózování na červeném koberci. Zde se vedle filmařů objeví i ti, co s filmem nemají absolutně nic společného, ale jsou prostě celebrity, jako třeba Petra Němcová. Česká kráska, které táhne na 40, ale vypadala poněkud zvláštně…

Petra Němcová
Zdroj: Profimedia.cz

Petře Němcové bude brzo 36 let, nemá děti, přítele také střídá, v osobním životě to tedy žádná sláva není. Modelka, která je u nás terčem posměchu za to, že zapomněla česky, má ale stále výstavní postavu, i když určitě by ji neměla celou odhalovat.

Na rudý koberec v Cannes si vzala krásné rozevláté šaty, jejichž střih vylučoval možnost podprsenky. A tak jsme si mohli „užít“ pohledu na Petřin hrudník, který jak je vidět skrývá jednu anomálii.

Petřina ňadra totiž nejsou stejně velká a zub času a zemská tíže zřejmě tuto anomálii ještě podtrhl. Takže do budoucna bychom krásné Petře radili, aby už nikdy, ale nikdy neoblékala šaty s podobným střihem. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Němcová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, prsa, české krásky, české topmodelky, Petra Němcová foto, české modelky fotky, Filmové festivaly, světové topmodelky, filmový festival Cannes, Petra Němcová fotografie, Petra Němcová online, Petra Němcová Cannes, Petra Němcová výstřih, Petra Němcová prsa, Petra Němcová šaty, Petra Němcová rudý koberec, prsa celebrit
TOPlist