Petra Kvitová končí s trenérem. Prý se jí pletl do vztahů!

26.01.2016

Naše nejlepší tenistka Petra Kvitová (25) včera oznámila, že se po osmi letech rozchází s trenérem Davidem Kotyzou (48). Prý v dobrém. V kuloárech se však mluví o tom, že se prý trenér pletl Petře do osobního života a to je pravý důvod, proč skončil.

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia.cz

Profesně určitě nemá Petra bývalému trenérovi co vyčítat, kdepak. Dvakrát získala wimbledonský titul, vyhrála turnaj mistryň… Na posledním australském grandslamovém turnaji v Melbourne se jí však příliš nedařilo, a tak nyní tvrdí, že potřebuje nové impulzy.

Začíná se však mluvit o tom, že právě David Kotyza mohl za její rozchod s Radkem Štěpánkem (37) a když nyní chtěl, aby Petra nebrala vztah s  hokejistou Radkem Maidlem (27) tak vážně, narazil. Tady se totiž zřejmě jedná o velkou lásku, kterou si Petra vzít určitě nenechá. Že by i kariéře navzdory? 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Petra Kvitová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
tenistky, české tenistky, český tenis, Petra Kvitová partner, Petra Kvitová tenis, Petra Kvitová vztahy, Petra Kvitová muži, Petra Kvitová novinky, Petra Kvitová trenér, Petra Kvitová David Kotyza, David Kotyza trenér, David Kotyza tenis, David Kotyza rozchod, Petra Kvitová výkony, Petra Kvitová Melbourne, Petra Kvitová grandslam
TOPlist