Petra Faltýnová se prý zasnoubila. Jak, když je vdaná?

04.01.2016

Modelka a Misska Petra Faltýnová (37) nahrála na Instagram zamilovanou fotku, ke které připsala jednoduché slovo: Láska. Přesto fotka vzbudila dohadů až příliš.

Petra Faltýnová
Zdroj: Facebook

Blesku prý Petra Faltýnová přiznala, že na fotce je její přítel, což je David, americký milionář. Ten ji prý požádal o ruku a Petra prý svolila, takže se bude vdávat! Věc má ale jeden háček, jaksi se zatím nikde neprovalila informace, že by se Petra snad rozvedla.

Manželství s Simonem Šteklem sice již dávno nefunguje, ale o rozvodu doposud nebylo ani řeči… Za další, na fotce ji postarší (tipli bychom minimálně dvacetiletý rozdíl) Američan drží  za bříško. Znamená to snad, že je Petra Faltýnová těhotná?

A navíc, o Petře Faltýnové začínají prostřednictvím sociálních sítí kolovat hodně drsné drby. Týkají se jejího zdravotního stavu. Narážky jsou v duchu jedné velmi obávané choroby, kterou nedávno přiznal známý hollywoodský herec… 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Faltýnová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české krásky, české topmodelky, Petra Faltýnová foto, Petra Faltýnová milenec, Petra Faltýnová fotografie, Petra Faltýnová Facebook, Petra Faltýnová online, Petra Faltýnová milenci, Petra Faltýnová muži, Petra Faltýnová muž, Petra Faltýnová milionář David, Petra Faltýnová zasnoubení, milenky Leoše Mareše
TOPlist