Petra Faltýnová na Bali ukázala skoro vše!

06.01.2014

Na exotické pláži se Petra stala kořistí pro nádhernou potápěčku Terezu Fajksovou! Focení bylo velmi náročné, ale všechny zúčastněné krásky si ho velmi užily. Dokonce musela na místo dorazit policie, aby byly české modelky v bezpečí před domorodci. Člověk nikdy neví.

Petra Faltýnová
Zdroj: Jaroslav Urban


Asi první rozchod slavného páru v novém roce jsme mohli zaznamenat u Petry Faltýnové a Leoše Mareše. Moderátor a modelka sice tvořili pár nějaký ten pátek, ale asi těžko si myslet, že šlo o dvojici, která by večery trávila nejraději u rodinného krbu.

Oba milují nade vše cestování a zatímco Leoš Mareš trávil konec roku v Thajsku, Petra pak vyrazila do Miami. Pěkně žhavé fotky, na kterých je možné toho vidět skutečně hodně, pocházejí z nádherného Bali. A jak je vidět, Petra si pobyt zde vyloženě užívala!

Na fotografiích, které vznikaly pro kalendář, Petra Faltýnová dovádí s dalšími kolegyněmi, jako například s přítelkyní mladého Tomáše Topolánka Simonou Dvořákovou (pochopitelně modelkou). Takže se, Leoši, ještě jednou mrkni, o cos přišel!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Faltýnová, Tereza Fajksová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, modelky, ceske modelky, fotky, krásky, České celebrity, nahé modelky, krásné ženy, sexy fotky, žhavé fotky, nahé ženy, Petra Faltýnová sexy, Bali, Petra Faltýnová prsa, tereza fajksová, focení pro kalendář, petra faltýnová, petra faltýnová poprsí
TOPlist