Petr Vojnar: Bude moderovat bulvární magazín na TV Nova?

21.06.2012

Moderátor, který dostal padáka z TV Prima, údajně dostal lákavou nabídku od konkurenční stanice! Petr Vojnar (36) má být podle médií hlavní tváří připravovaného bulvárního magazínu na TV Nova.

Petr Vojnar
Zdroj: Promo

Petr Vojnar (36), který byl dostal před nedávnem padáka z pořadu Nikdo není dokonalý, páč údajně ohrožoval samotného Jiřího Krampola (73), si musí mnout ruce radostí. Moderátor totiž možná za pár neděl bude dělat daleko zajímavější práci, než se ptát lidí v publiku, jaký je rozdíl mezi gravitací a graviditou.

Zlí jazykové tvrdí, že právě tajné jednání s TV Nova bylo důvodem, proč byl Petr Vojnar zbaven místa "asistenta Jiřího Krampola". Ambiciózní moderátor se však nechal slyšet, že vyhazov je branou k něčemu novému a možná i lepšímu. Tajnůstkář jeden!

Čtěte také

Nový pořad TV Nova by měl být přímou konkurencí magazínu Top Star, který moderuje Gabriela Partyšová (34). Otázkou, zda se Petr Vojnar ujme role hlavního moderátora, anebo bude jen jedním z reportérů, kteří budou obrážet párty. Že by mu stačila jen pozice vymetače večírků?

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Vojnar

Filmy:
Nikdo není dokonalý

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, Petr Vojnar foto, Petr Vojnar fotky, Petr Vojnar pořad, Petr Vojnar Nikdo není dokonalý, Petr Vojnar vyhazov, Petr Vojnar padák, Petr Vojnar kšeft, Petr Vojnar TV Prima, Petr Vojnar TV Nova, Petr Vojnar bulvár
TOPlist