Petr Ševčík zkolaboval na testu HIV! Měl ho tam?

11.05.2011

Finalista Česko Slovenské Superstar Petr Ševčík chtěl jen podpořit nový rychlotest na HIV! Testování, které dokáže odhalit výsledek testu za neuvěřitelných 60 vteřin a je zároveň podporou celosvětové kampaně celebrity proti AIDS, podpořili i další finalisté Superstar!


Petr Ševčík omdlévá, zatímco Celeste Buckingham v klidu debatuje ...
Foto: archiv insti

Finalisté show Česko Slovenská Superstar nejsou živi jenom zpěvem, ale jsou ochotni za své vítězství i trpět. Názorně to předvedl mladý zpěvák Petr Ševčík, který zkolaboval v lékarně missky Jany Doleželové, kde měl podstoupit test na AIDS.

Jakmile mladý zpěvák uviděl krev, udělalo se mu nevolno. Údajně se mu však hlava zamotala, protože celý den nic nejedl a nepil. No, jen jestli neměl špatné svědomí, když si od Radima Uzla vyslechl, jak nebezpečný je virus HIV a že se přenáší nechráněným pohlavním stykem ...


Finalisté Superstar ještě s Petrem Ševčíkem ...
Foto: archiv insti

Na akci nemohl chybět zamilovaný páreček Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová. Zatímco Alžběta v pondělí vypadla, Michal se zatím v soutěži zuby nehty drží. Sám se však nechal slyšet, že na vítězství nemá a dokonce prý po něm ani netouží. Obyčejný rastaman se spíš těší na to, až vezme svoji milovanou na prázdniny pod stan. Tak pozor na HIV a klíšťata, děti!


Michal Šeps nestojí o vítězství v Superstar!
Foto: archiv insti

Do testování se zapojili také další finalisté jako Klaudia Pappová, Martin Kurc, Celeste Buckingham, Martin Harich, Simona Fecková a Monika Povýšilová. Soutěžící dovezli do lékárny několik desítek plyšáků, kterými je zahrnují jejich fanoušci během finálových večerů a požádali zaměstnance lékárny, aby je předali nemocným dětem.


Kam nám zmizel Petr Ševčík?
Foto: archiv insti

Celou akci uvedl producent kampaně Celebrity proti AIDS režisér Petr Jákl, který se nechal také otestovat. Nelze se mu divit, že se do injekce hrnul jako divý. Vždyť ho "píchala" modelka a zkušená lékárnice Jana Doleželová! A na rozdíl od "máčky" Petra Ševčíka neomdlel!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klaudia Pappová, Simona Fecková, Martin Harich, Michal Šeps, Radim Uzel, Alžběta Kolečkářová, Petr Ševčík, Jana Doleželová, Monika Povýšilová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, herci, čeští zpěváci, čeští herci, slovenští zpěváci, Vlasta Horváth, Petr Ševčík Superstar, Petr Ševčík kolaps, Petr Ševčík AIDS, Petr Ševčík HIV, Petr Ševčík krev, test HIV, test AIDS, Insti test
TOPlist