Petr Kramný zatčen a obviněn!

19.02.2014

V kauze Petra Kramného a jeho manželky a dcery, které zemřely za záhadných okolností v egyptské Hurghadě došlo k obrovskému zvratu. Petr Kramný byl vzat do vazby a obviněn z dvojnásobné vraždy.

Foto: Youtube, TV Nova

K neštěstí došlo toto léto v Egyptě, kam rodina Petra Kramného vyjela na dovolenou. Petr Kramný zde nalezl mrtvá těla své manželky a dcery, obě byly otrávené.

Čtěte také

Následně byl několik měsíců zadržován v Egyptě jako svědek, následně byl bez obviněné propuštěn. Ačkoliv by se zdálo, že tím celý případ končí, nebylo tomu tak.

Rozhovor s Petrem Kramným v srpnu 2013

Vyšetřování však převzali ostravští policisté, kteří nařídili provést pitvu těla jak manželky, tak dcery. Nepotvrdil se tak fakt, že těla byla do České republiky odeslána bez vnitřních orgánů. Petr Kramný byl nedávno vyslechnut, což vyústilo ve vznesení obvinění a vzetí do vazby. Prokáže se konečně pravda a bude tento tak zapeklitý případ konečně objasněn?

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Skandály,

Tagy:
petr kramný, Petr Kramný zatčen, Petr Kramný obviněn, Petr Kramný informace, Petr Kramný kauza, Petr Kramný smrt rodiny, Petr Kramný policie, Petr Kramný vazba, Petr Kramný zatčení, Petr Kramný zatčen články, Petr Kramný vazba články, smrt v Egyptě, smrt na dovelené, smrt rodiny, Petr Kramný soud, Petr Kramný obvinění, Petr Kramný články
TOPlist