Petr Kramný na svou manželku chorobně žárlil. Kvůli tomu, že to byla opravdu kočka!

16.03.2014

Monika se občas věnovala modelingu a nafotila také svůdné fotky v prádélku. A to se manželovi vůbec nelíbilo. Podle rodinného přítele byl Petr rozčílený do ruda, když se dozvěděl o focení. Navíc, když třeba v práci slyšel od svých kolegů, jaká je jeho manželka kočka, tak to ještě víc vzbuzovalo odpor k přivýdělku své ženy.

Foto: Youtube

Poté, co bylo definitivně vyloučena možnost otravy, přišla na řadu možnost, že za úmrtím manželky a dcery Petra Kramného stojí zásah elektrickým proudem, a to s největší pravděpodobností. Kriminalisté se tak mezitím stále snaží přijít na to, co se vlastně stalo v osudný den na hotelovém pokoji. Obviněný Petr Kramný stále prohlašuje, že je nevinný.

Čtěte také

Během pokračování vyšetřování ale stále vyplouvají na povrch další a další fakta ohledně jejich manželského vztahu. Monika prý často nebývala doma, podle vyjádření některých lidí z jejich okolí, prý plánovala rozvod a nový život, zřejmě po boku jiného partnera. Psycholog o Kramném prohlásil, že by zde mohlo jít o poruchu osobnosti, která bohužel obsahuje také znaky agresivity a narcismu.


Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
petr kramný, Petr Kramný informace, Petr Kramný kauza, Petr Kramný policie, Petr Kramný vazba, Petr Kramný soud, Petr Kramný obvinění, Petr Kramný elektrický proud, Petr Kramný vyšetřování, Petr Kramný Egypt, Petr Kramný novinky, Petr Kramný zprávy, Vražda Češek Egypt, Vražda Češek v Egyptě, vraždy, krimi, kriminální případy, kriminální případy ČR
TOPlist