Petr Kolář vysvětluje! Jak se k němu dostal záhadný pytlíček s bílým práškem?

18.01.2015

Tento týden jsme vás hned v několika článcích informovali o oslavě sedmdesátin zpěváka Milana Drobného. O oslavence v nich ani tak nešlo, ten odezpíval koncert a posléze žádnými extempore neprovokoval. Ale ostatní! Třeba takový Petr Kolář (47)! Tomu se podařilo švihnout sebou při cestě ze schodů a navíc ještě sám sebe osvědčit z držení pytlíčku se zajímavým obsahem. A jak vše vysvětlil?

Petr Kolář
Zdroj: Profimedia.cz

Novináři z deníku Blesk se samozřejmě zpěváka, který měl už několikrát máslo na hlavě (například kvůli nevěře své manželce), na dotyčnou látku zeptali. Petr Kolář přiznává, že večer pil poněkud přes míru, ale k látce v pytlíčku se nechce znát.

Tvrdí, že pytlík prý mezi hosty „koloval“ a že vlastně ani neví, co to bylo. On prý drogy rozhodně nebere, raději si vypije… Opravdu zvláštní výmluva. Pokud by se totiž jednalo o kokain, hodnota sáčku by byla kolem dvou tisíc korun. A těžko si představit, že by je někdo nechal jen tak „kolovat“!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Petr Kolář

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
párty celebrit, čeští zpěváci, Petr Kolář foto, party českých celebrit, české celebrity party, Petr Kolář party, Petr Kolář narozeniny, Petr Kolář oslava Milana Drobného, Petr Kolář online, Petr Kolář fotografie, narozeniny Milana Drobného, zpěvák Milan Drobný, Milan Drobný narozeniny, slavní čeští zpěváci, after party, Petr Kolář blondýnka, Petr Kolář žena
TOPlist