Petr Janda oslavil sedmdesátku a přiznal stovky nevěr!

02.05.2012

Slavný rocker a lídr kapely Olympic zhodnotil svůj dosavadní život a došel k zajímavým číslům! "Alfasamec" Petr Janda totiž dnes slaví sedmdesátiny, což je jistě důvod zbilancovat své milenecké úspěchy!

Petr Janda
Zdroj: TV Nova


Petr Janda poskytl u této příležitosti několik rozhovorů a zavzpomínal na své zálety z mládí, které se pochopitelně děly (jak už to u záletů bývá) za zády manželky. Zpěvák potvrdil svou pověst drsného rockera, neb se přiznal dokonce k více než pěti stovkám nevěr, které "stihl" jen během svého prvního manželství. 

Možná vám to přijde jako trapné holedbání starého muže, ale takoví už rockeři jsou - létají jako včeličky z květu na květ a neohlížejí se na názor druhých! Teprve náhlá smrt manželky prý přiměla zpěváka se zálety nadobro skoncovat.

Čtěte také

A tak když se Petr Janda oženil podruhé, s konečnou platností s nevěrami přestal. Pro změnu ho však podváděla jeho druhá manželka Martina, takže si zpěvák vypil svůj hořký pohár až do dna a přesvědčil se o pravdivosti biblického (nebo lidského?) tvrzení - nevytahuj třísku z oka svého bratra, když sám v ní máš kládu.

V současnosti je Petr Janda potřetí ženatý a čeká se svou manželkou Alicí druhého potomka. A na tuto situaci se žádné přisloví nehodí, takže vás už radši nebudeme trápit kecama z Bible ...

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Janda

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, Petr Janda foto, Olympic video, petr janda fotky, Petr Janda manželka, Petr Janda kohout, Petr Janda sedmdesátiny, Petr Janda nevěry, Petr Janda narozeniny, Petr Janda jubileum, Petr Janda ženy, Petr Janda milenky
TOPlist