Petr Hapka má prý náběh na Alzheimerovu chorobu!

08.04.2013

Hudební skladatel je podle médií hospitalizován na psychiatrii v Praze-Bohnicích! Petr Hapka (68), který prodělal operaci kyčle, údajně trpí psychickou poruchou, která má všechny příznaky Alzheimerovy choroby.

Petr Hapka
Zdroj: Česká televize

Petr Hapka (68), který pobývá na psychiatrii v Bohnicích, musel být při operaci pod narkózou, což je zcela běžná věc. Bohužel se stalo něco neočekávaného - jeho dlouholeté psychické onemocnění prý na narkózu špatně zareagovalo a skladatel po probuzení nikoho nepoznával a choval se agresivně.

Čtěte také

Je otázkou, zda by obyčejná narkóza mohla být spouštěčem obávané choroby. Lékařští odborníci prý Petra Hapka testují na Alzheimerovu chorobu, které zatím odpovídají všechny příznaky jeho nemoci.

Ale snad nebude tak zle a slavný playboy nás ještě oblaží nějakým šťavnatým hitem, k němuž napíše text jeho spolupracovník Michal Horáček!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Hapka

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, skladatelé, hudebníci, čeští hudebníci, čeští skladatelé, Petr Hapka foto, Petr Hapka fotky, Petr Hapka rodina, Petr Hapka operace kyčlí, Petr Hapka zdravotní stav, Petr Hapka zdraví, Petr Hapka nemocnice, Petr Hapka Alzheimerova choroba, Petr Hapka Alzheimer, Petr Hapka psychika
TOPlist