Petr Čtvrtníček a Pavel Liška hrdiny policejního sitcomu!

10.08.2010

Legendární bavič Petr Čtvrtníček (46) a představitel idiotů Pavel Liška (39) budou hlavními postavami nového seriálu. Autor cyklu Česká soda a držitel Českého lva kývli na nabídku komerční televize!Nový český sitcom o bizarní policejní jednotce s názvem Profesionálové začne TV Barrandov vysílat od 1. září 2010 každou středu večer. Název sice upomíná na slavný britský seriál o agentech MI 5 (známí kanci Bodie a Doyle), ale s těmi bude mít asi pramálo společného. Spíše půjde o švandu ve stylu seriálu TV Stream Gynekologie 2!

Profesionálové dle Petra Čtvrtníčka!

Seriál slibuje zajímavé herecké obsazení - kromě Pavla Lišky, který si střihne podporučíka Sašku Višného přezdívaného Riefenstal, se tu objeví v roli kapitána Petržalky Jiří Bábek, nadporučíka Frantu Popelku bude hrát Matěj Hádek, poručíka Libora Bučka Josef Polášek a policejní mluvčí Skarlet Kosinovou Marika Procházková. Libor Buček má být Libor Bouček?

Petr Čtvrtníček nebude v seriálu policistou, ale naopak bude stát na druhé straně zákona, protože si zahraje vysloužilého mafiána Pepeho Gregora.

Televize Barrandov zatím natočila 16 epizod a v případě diváckého zájmu jistě další díly dotočí! Původní seriál není tak originální nápad, neboť je inspirovan slovenskou verzí seriálu na TV JOJ, jehož čtvrtá řadu již běží na obrazovkách. V roce 2010 projekt dokonce získal slovenskou obdobu cen TýTý, cenu Oto.

Doufejme, že tento sitcom nebude úplný shitcom!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Pavel Liška, Jiří Bábek, Marika Procházková, Josef Polášek, Matěj Hádek

Filmy:
Česká soda, Česká soda, Profesionálové

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, seriál, české herečky, herci, video youtube, youtube com, čeští herci, TV Barrandov, baviči, pavel liška fotky, pavel liška photos, český seriál, Pavel Liška sitcom, Petr Čtvrtníček fotky, Petr Čtvrtníček photos, Petr Čtvrtníček sitcom, čeští baviči, tv sitcom
TOPlist