Peruánská MISS skončila rvačkou o korunku krásy! Podívejte se na drsné video!

03.07.2013

Obyvatelé Peru neměli nikdy lehký život. Nutnost přežití v drsné divočině historicky vychovala tvrdé jedince schopné čehokoliv. Podívejte se na video, kde se finalistky soutěže Miss Gay dokázali porvat do krve o korunku.

Foto: Youtube

Pak se podívejte ještě jednou a zjistíte, že vlastně o žádné křehké krasavice nešlo, nýbrž že si to tam rozdávájí muži převlečení za ženy, což celou podívanou činí ještě mnohem bizarnější.

Když někdo pořádá soutěž, která se skládá převážně z umělých ňader, paruk a dlouhých nehtů, měl by si dát sakra pozor na to, aby se něco nezvrhlo.

A to je přesně, co se ten osudový večer stalo. Chybou porotců dostala korunku omylem nespravná „žena“, která o ní v zápětí přišla. Ovšem soutěžící nápor emocí nevydržela a na svou sokyni se vrhla a vší silou se jí snažila získat zpět. A cirkus mohl začít ...

Kategorie:
Celebrity, Skandály, Videa,

Tagy:
Miss, bitky, rvačky, rvačky videa, rvačky video, gay, Miss Gay, Miss Gay 2013, Miss Gay Peru, Miss rvačka, rvačka missek, rvačka modelek, modelky rvačky, rvačka na MISS, miss peru 2013, gay bitky, transvestiti, transvestiti videa, transvestiti rvačky
TOPlist