Pepa Vojtek inkasoval od Marty Jandové pár facek při tahanici o soutěžící!

12.03.2014

Vzájemné slovní popichování a předhánění se už nestačí, přišly na řadu facky! A jelikož šlo o energickou Martu, musel se mít Pepa na pozoru! Vše začalo u klasického přesvědčování talentované soutěžící, proč by si měla vybrat zrovna tohoto porotce a vedoucího týmu.

vojtek jandova

Zdroj: TV Nova

Do křížku se pustili Josef Vojtek na straně jedné a Marta Jandová s Darou Rolins na straně druhé. Rocker se přesily vůbec nezalekl, jenže to zřejmě trochu přehnal, protože řekl něco, co obě dámy pěkně urazilo. Zatímco Dara Rolins se na frontmana kapely Kabát jen pohoršeně podívala a jeho směrem poslala otázku "Excuse moi?!", tak Marta to vzala doslova do vlastních rukou.

vojtek jandova

Zdroj: TV Nova

Na Pepu ihned vystartovala a rázně mu dala najevo, že tohle si teda panáček dovolovat nebude. Jak celý konflikt dopadnul a koho si vlastně soutěžící nakonec vybrala, na to se můžete podívat již dnes večer, kdy Hlas 2014 pokračuje.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Marta Jandová, Josef Vojtek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
zpěvačky, zpěváci, porota, bitka, soutěžící, Pepa Vojtek, Dara Rolins, Hlas Česko Slovenska, facky, hlas, marta jandová, josef vojtek, hlas 2014, česko slovenský hlas, vedoucí týmů, bitka porotců, šarvátka, konflikt, konflikt mezi porotci, fackování, josef vojtek marta jandová facky, josef vojtek marta jandová konflikt, marta jandová facky
TOPlist