Pavlína Danková se před padesátkou odvázala a nafotila sexy fotky!

19.06.2013

Bývalá televizní hvězda před objektivem fotografa Jana Tůmy odhodila stud a proměnila se v ženu vampa! Pavlína Danková (49), která se zapsala do povědomí diváků jako moderátorka a ochránkyně prostých lidí v pořadu Občanské judo, zůstává coby šéfka komunikace Fakultní nemocnice Motol stále ve středu pozornosti. 

pavlina
Foto: LaserPlastic

Pavlína Danková (49) se na prahu padesátky odvázala a pózuje na fotografiích, které nafotila pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie. K focení ji přemluvila primářka LaserPlastic Marta Moidlová, která je nejen její dlouholetou ošetřující lékařkou, ale také kamarádkou.

Exmoderátorka TV Nova ovšem nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody. Tím chce říci, že patří k tomu typu žen, které o sebe pečují. A pokud jde o plastické operace, zatím se jim Pavlína Danková úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky.

pavlina
Foto: LaserPlastic

Drobná blondýnka ale zároveň dodává, že ani postavu nemá zadarmo. „Začala jsem běhat a dost mě to chytlo. Čtyřikrát týdně nazuju tenisky, nasadím sluchátka a vyběhnu do lesa,“ pochvaluje si Pavlína Danková, pro kterou je pohyb na čerstvém vzduchu ideálním způsobem, jak si pojistit svůdné křivky i dobrou náladu.

pavlina
Foto: LaserPlastic

Přesvědčil se o tom i renomovaný fotograf Jan Tůma, kterému pózovala v luxusním hotelu Kempinski Hybernská. Podle něj má Pavlína Danková vysportovanou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna modelka! Takže příště prosíme do naha!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Pavlína Danková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, Pavlína Danková foto, Pavlína Danková moderování, Pavlína Danková Občanské judo, Pavlína Danková přítel, Pavlína Danková milenec, Pavlína Danková partner, Pavlína Danková fotky, tiskové mluvčí, české tiskové mluvčí, Pavlína Danková padesátka, Pavlína Danková sexy, Pavlína Danková odvaz, Pavlína Danková sexy fotky
TOPlist