Pavla Vitázková a Iva Kubelková dřely na brigádě v Řecku!

06.08.2012

Herečky ze seriálu Cesty domů si svou dovolenou v jižních krajích musely pořádně odpracovat! Pavla Vitázková (33) a Iva Kubelková (35) se totiž nedokázaly jen válet po pláži, a tak si dámskou jízdu okořenily brigádou, aby pomohly tamní krachující ekonomice!

pavla
Pavla prodává zmrzlinu ...
Foto: CK Iríny Tours

Pavla Vitázková (33) a Iva Kubelková (35) si během odpočinku na Olympské riviéře našly čas na malou brigádu. A tak prvně jmenovaná si při procházce a nakupování v Leptokarii střihla novou roli zmrzlinářky. Za chladící pult s barevnou zmrzlinou vklouzla s takovou samozřejmostí, že jí majitel stánku rád přenechal svou nabírací lžíci, i když pár zmrzlinářských „vychytávek“ jí přece jen ukázal.

pavla
Pavla hned chytla ten zmrzlinářskej grif ...
Foto: CK Iríny Tours


Pavla Vitázková se ovšem divila, že za chvíli se u ní vytvořila pěkná fronta zájemců o lahodný kopeček. Herečka pak při té příležitosti zavzpomínala na svou první brigádu v patnácti letech, kdy ji jako adeptku taneční školy chodili okukovat nadržení puberťáci!

iva
Iva se stala barmankou a míchačkou drinků ...
Foto: CK Iríny Tours

Iva Kubelková si v Řecku stihla osvojit některé dovednosti z jiného než hereckého či modelingového oboru. Nejdříve u místního barmana prošla rychlokurzem míchání drinků, aby vzápětí předvedla a předala zkušenosti i dalším účastnicím dámské jízdy.

iva
Iva dělala všechno, co k práci barmanky patří ...
Foto: CK Iríny Tours

Ve víru narozeninového večera se pak Iva Kubelková postavila i za mixážní pult, kde spolu s DJ hrála tak, že kolegyně Vendula Křížová, která zrovna slavila čtyřicítku, nadšeně tančila nejen na stole ...

V příštím roce si to holky vymění a buď budou prodávat gyros nebo půjdou jako typičtí Řekové demonstrovat do hlavního města za zvýšení sociálních dávek!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pavla Vitázková - Ptáčková, Iva Kubelková

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české herečky, české Missky, Iva Kubelkova foto, Iva Kubelková fotky, Iva Kubelková sexy, Iva Kubelková seriál, Pavla Vitázková foto, Pavla Vitázková Cesty domů, Pavla Vitázková sexy, Pavla Vitázková dovolená, Iva Kubelková Řecko, Iva Kubelková dovolená, Iva Kubelková moře, Iva Kubelková Cesty domů, dovolená v Řecku, Pavla Vitázková fotky, Iva Kubelková brigáda, Pavla Vitázková brigáda
TOPlist