Pavla Tomicová pohazuje ňadry v novém klipu!

09.11.2011

Hvězda seriálu Ulice se ve videoklipu kapely Vagyny Dy Praga představí jako country umělkyně! Pavla Tomicová (49) opět dokázala, že má nevšední smysl pro humor a že si ze sebe umí udělat bohapustou srandu!

Pavla Tomicová
Zdroj: youtube.com

Pavla Tomicová (49) alias Simona Pavlicová z nekonečného seriálu TV Nova Ulice se nechala přemluvit členy recesistické punkové kapely, která se zove Vagyny Dy Praga a zahrála si hlavní roli v jejich novém videoklipu s názvem Sestřenice.

Herečka, pro niž to prý byla vůbec první role v hudebním klipu, zde ztvárnila ženu, která předvádí na zavolání zběsilé taneční kreace. A co víc - Pavla Tomicová třese ňadry i břichem ve šviháckém country kostýmku! Také platidlo za tuto bizarní zábavu je poněkud netradiční - znuděný mladý muž, který si Pavlu objedná, ji totiž uplácí kazetami country kapel ...

Pavla Tomicová přizvala k natáčení také svého manžela a "svěřila" mu malou roli manažera a řidiče. Držitel Českého lva za film Pouta Ondřej Malý (45) roli s chutí přijal a stačilo mu, že měl v klipu pár záběrů, jako čeká u terénního vozu na svou ženu ... Bravo, paní Pavlo!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Pavla Tomicová

Filmy:
Ulice, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, TV Nova, hubnutí, seriál Ulice, nekonečný seriál, Pavla Tomicová fotky, Pavla Tomicová seriál, Pavla Tomicová ulice, Simona Pavlicová, Pavla Tomicová foto, Pavla Tomicová blbnutí, Pavla Tomicová sranda, Pavla Tomicová břicho, Pavla Tomicová ňadra, Pavla Tomicová prsa, Pavla Tomicová country, Vagyny dy Praga, Pavla Tomicová videoklip, Pavla Tomicová klip
TOPlist