Paul Wall zmlátil na koncertě fanouška mikrofonem

28.09.2010

Americký rapper, hudební producent a DJ zaútočil na koncertu v San Antoniu na jednoho diváka s mikrofonem v ruce. Jenže útoku ještě něco předcházelo.Nikdo neví, jestli byl jeden z diváků znuděn představením nebo jenom nemá rappera Paula Walla zrovna v lásce. Prostě se dostal až před pódium a tam při krátké rozmluvě právě s americkým rapperem mu přímo do očí ukázal zdvižený prostředníček. Tohle dvakrát nepotěší nikoho a Paul Wall mu to dal rychlou reakcí okamžitě najevo.

Následovalo pár rychlých švihů jeho ruky, která zrovna svírala mikrofon. V ten moment byla na pódiu ochranka a situaci uklidnila. Rozladěný fanoušek byl vyveden z areálu a pokračovalo se v koncertu. Paul Wall, který byl v roce 2007 nominován na hudební cenu Grammy, odmítl celou situaci komentovat a už se k tomu nechce vracet.

Inu "Kdo seje vítr, sklízí bouři". O pravdivosti tohoto přísloví se přesvědčil i nespokojený fanoušek, který tak možná z koncertu neodcházel s hudebním zážitkem, ale s obtiskem mikrofonu na tváři.

Paul Wall - I'm On PatronFandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul Wall

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, zdvižený prostředníček, rapper, americký rapper, DJ, producent, bitka na koncertu, útok na diváka, Paul Wall bitka s fanouškem, Paul Wall bitka s mikrofonem, Paul Wall útok, Paul Wall incident, Paul Wall koncert San Antonio, Paul Wall videoklipy
TOPlist