Paul McCartney vydává nové album s názvem New!

15.10.2013

Legendární hudebník přichází s počinem, která je už šestnáctou deskou v jeho sólové kariéře! Paul McCartney své poslední album, které má být první řadovou kolekcí jeho nových skladeb, nazval vcelku výstižně a lakonicky "New".

Paul McCartney
Zdroj: wikipedia.org


Paul McCartney (71) zařadil na desku celkem dvanáct titulů, které navazují na tvorbu Beatles, Wings a jeho sólovou tvorbu. Jeho loňské album Kisses on the Bottom, které si nadělil k sedmdesátým narozeninám, bylo holdem jeho oblíbeným melodiím ze 30. a 40. let, které poslouchal jako dítě.

Čtěte také


Britský hudebník, který se v říjnu 2011 potřetí oženil (jeho vyvolenou se stala Nancy Shevell, dědička velké speditérské firmy), zároveň tvrdí, že nové album vyjdařuje jeho radost ze život i z nové ženy ...Paul McCartney patří mezi zakládající (a jedno ze dvou žijících!) členy kapely Beatles, která slavila největší úspěchy v šedesátých letech. Nové album podle hudebních odborníků plně reflektuje tvorbu legendární skupiny a vyznívají hravě i optimisticky.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul McCartney

Interpreti:
Beatles, Paul McCartney & Wings

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, zpěváci, britské celebrity, zahraniční zpěváci, youtube video, youtube com, britští zpěváci, Paul McCartney foto, Paul McCartney video, Paul McCartney fotky, Paul McCartney kapela, Paul McCartney Beatles, Paul McCartney klip, Paul McCartney tvorba, Paul McCartney deska New, Paul McCartney album New
TOPlist