Paul McCartney se přiznal: Chlastal jsem jak duha!

04.06.2012

Bývalý člen kapely Beatles podle svých vlastních slov v minulosti bojoval se závislostí na alkoholu! Sir Paul McCartney (69), který za dva týdny oslaví sedmdesátiny, tak konečně promluvil o temných zákoutích svého života.

Paul McCartney
Zdroj: Anna'sfarm, wikipedia.org

Paul McCartney (69) údajně začal pít víc než bylo zdrávo někdy kolem roku 1970, kdy se kapela Beatles definitivně rozpadla. Úspěšný hudebník se prý v té době spolu s manželkou Lindou (1941-1998) a dětmi ukryl na skotském venkově, aby nemusel čelit všetečným otázkám novinářů.

Čtěte také

Jenže ani klid venkova ho neuchránil od prolémů, které Paul McCartney začal řešit zvláštním způsobem. Místo toho, aby skládal tklivé písně, sahal stále častěji po láhvi whiskey. Linda McCartney dostala strach, že kvůli nadměrnému pití už nebude schopen psát písničky, a tak mu jednoho dne řekla "dost" a zpěvák přestal ...

Paul McCartney se před časem přiznal, že měl také jednu dobu potíže s drogami. Hudebník totiž hulil marihuanu jako fabrika a přestal s kouřením až ve chvíli, kdy se mu narodila dcera Beatrice.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul McCartney

Interpreti:
Beatles

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, britské celebrity, celebrity na drogách, zahraniční zpěváci, hudebníci, britští zpěváci, zahraniční hudebníci, britští hudebníci, Paul McCartney foto, Paul McCartney video, Paul McCartney manželky, Paul McCartney fotky, Paul McCartney Beatles, Paul McCartney ženy, Paul McCartney rodina, Paul McCartney drogy, Paul McCartney alkohol, Paul McCartney chlast, Paul McCartney závislost na alkoholu, Paul McCartney závislosti
TOPlist