Patrik Hezucký chce kvůli opilému Marešovi podat výpověď!

09.01.2011

Alkoholický skandál v Ranní show na rádiu Evropa 2 graduje! Opilý moderátor Leoš Mareš (35), který v přímém přenosu tři hodiny pomlouval svého kolegu Patrika Hezuckého (41), má pěkný průšvih!


Patrik Hezucký už má Leoše Mareše plné zuby!
Foto: Evropa 2

Patrik Hezucký, který v pátek opustil po pěti minutách vysílání Ranní show kvůli nechutné opilosti svého kolegy, uvažuje o podání výpovědi! Má obavu, že po pátečním extempore už spolupráce s jeho kolegou a kamarádem není možná.

Patrik by totiž tak naštvaný, takže si nestihl celou záležitost vyříkat s Leošem z očí do očí! Jejich přátelství je však po tomto incidentu hodně narušené!

Čtěte také


Leoš Mareš, který byl tak opilý, že ze začátku nemohl ani mluvit, se pokoušel o trapné vtipy a neustále hovořil o tom, že Patrik Hezucký by si za zradu zasloužil kulku. Pak blábolil něco o tom, že má problémy s alkoholem a že bude za to vyhozen z rádia! Jakoby Leoš mluvil sám o sobě!


Sestříhaná nejvtipnější a nejzajímavější pasáž z Ranní show!

Zatímco moderátor odjel na Slovensko kvůli natáčení Česko Slovenské SuperStar, posluchači rádia Evropa 2 se jednohlasně shodli, že Leoš Mareš musí z rádia pryč! Ranní show tak v této podobě možná opravdu skončí, ale vyhozen bude někdo jiný než Patrik ...

Ale pozor! Někteří posluchači upozorňují na to, že celé vysílání byl jen chytrý marketingový tah rádia a někteří dokonce tvrdí, že na záznamu je slyšet v zákulisí Patrikův smích ... Tak jak to vlastně bylo?

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Leoš Mareš, Patrik Hezucký

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, skandály celebrit, ranní show, moderátoři, čeští moderátoři, Leoš Mareš rvačka, skandál, Leoš Mareš skandál, Evropa 2, rádio Evropa 2, Leoš Mareš foto, leoš mareš photo, Patrik Hezucký moderování, lucie šilhánová, Leoš Mareš konflikt, Leoš Mareš incident, opilý leoš mareš, vysílání v rádiu, Leoš Mareš rádio, Leoš Mareš opilost, Leoš Mareš namol, Patrik Hezucký foto, Patrik Hezucký photo, Patrik Hezucký urážky, Patrik Hezucký výpověď, moderátoři v rádiu
TOPlist