Patricia Kelly ze slavné vlasaté rodiny vystoupí v Praze!

24.02.2012

Zpěvačka, která byla členkou kdysi slavné rodinné kapely Kelly Family, opět zavítá do České republiky! Patricia Kelly (43) vystoupí s programem, v němž zavzpomíná na časy zašlé slávy, kterou zažívala se svými  sourozenci.

Patricia Kelly
Zdroj: Promo

Patricia Kelly (42), bývalá členka rodinnné kapely Kelly Family, zazpívá v pražském Lichtenštejnském paláci dne 3. března 2012. Ve svém komorním programu s názvem Songs & Stories zavzpomíná na dvě desítky let ve skupině tvořené celkem devíti sourozenci.

Zpěvačka zavítá do České republiky v rámci své sólové kariéry teprve podruhé. Poprvé zde koncertovala 27. února 2010. Během jejího druhého koncertu v sále Bohuslava Martinů zazní nejen staré hity, ale také nové písně.

Americko-irská skupina Kelly Family, která byla velmi populární v druhé polovině devadesátých let, se rozpadla na počátku tisíciletí. Její členové byli známí tím, že se stylizovali do jakýchsi muzikantských alternativců až vagabundů, kteří žijí tak trochu po cikánsku, tedy kočovným životem v mafringotce či na hausbótu.

Jejich velkým hitem byla píseň An Angel, v níž objevili snad všichni dlouhovlasí členové této kapely, která hrála hudbu na pomezí popu, pop rocku a folklórní hudby.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Patricia Kelly

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Patricia Kelly foto, Patricia Kelly fotky, Patricia Kelly video, Patricia Kelly zpěv, Patricia Kelly koncert v Praze, Patricia Kelly pražský koncert, Patricia Kelly Song a Stories, Patricia Kelly turné, Kelly Family, Patricia Kelly rodina, Patricia Kelly zašlá sláva, Patricia Kelly videoklip, Lichnštejnský palác
TOPlist