Paris Hilton na Instagramu jako playboy zajíček

05.06.2014

O Paris Hilton (33) nebylo nějak podezřele dlouho slyšet. A to bylo podle Paris prý velká škoda, takže se nám na svém instagramovém profilu připomenula. Jako pravý zajda od Playboye!

Paris Hilton
Zdroj: Profimedia.cz

Vzpomněla si snad Paris na velikonoce nebo dává najevo svou lásku k Playboyi? Paris Hilton se vyfotila jako velmi sexy verze zajíčka, v masce s pořádnými ušisky, která kryje bohatý blond účes.

Takto vyzbrojená a oblečená v podvazcích si vyšla se svými kamarádkami na pěkně vypečenou party. Proč se předvádí právě jako zajíček, milá Paris nesdělila, inu výstřední milionářka!

Paris Hilton se také pochlubila tím, že se už moc těší na novou knihu své sestry, která se alespoň pokouší o psaní! A takto jsme se mohli dozvědět, že Paris se také snaží číst si. Jak dojemné!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
12 antifanoušků
Celebrity:
Paris Hilton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
krásné dívky, sexy celebrity, žhavé fotky celebrít, party, žhavé fotky, Paris Hilton foto, celebrity žhavé fotky, párty celebrit, Paris Hilton sexy foto, celebrity party, Paris Hilton sexy fotky, Paris Hilton sexy, celebrity sexy fotky, odhalené celebrity, Paris Hilton Playboy, Paris Hilton tělo, Paris Hilton Instagram, celebrity na Instagramu, žhavé fotky dívek
TOPlist