Paris Hilton jako dýdžejka rozesmává celý svět

27.08.2014

Miliardářská dědička a profesionální celebrita Paris Hilton (33) je přesně tou příslovečnou hloupou blondýnkou, ze které si dělá každý druhý legraci, což Paris jaksi nedochází. Nedávno se rozhodla, že se stane dýdžejkou, na což nemohou praví dýdžejové reagovat jinak než smíchem.

Paris Hilton
Zdroj: wikipedia.org

Její poslední vystoupení v jistém klubu, z kterého uniklo video z prostoru pro dýdžeje, to přesně dokládá. Paris Hilton si asi řekla, že být dýdžejem je tak hrozně cool a hlavně, že lze přitom vypadat parádně sexy.

A tak se rozhodla, že do dýdžejingu pronikne a bude vystupovat po klubech. O muziku zde pochopitelně vůbec nešlo, takže se Paris naučila hlavně ty správné pózy, které odkoukala od těch nejslavnějších dýdžejů.

Pro milovníky klubové muziky ale musí být dost kruté pozorovat, jak celebrita Paris vchází do klubu s mnoha bodyguardy před a za sebou a jak se před mix postaví a začne si všechny natáčet, natřásat vlasy, nakrucovat se, zkrátka jak po celé vystoupení dělá vše jiné, než mixuje muziku… A představte si, že i takto je Paris jedním z nejlépe vydělávajících dýdžejů na světě!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
12 antifanoušků
Celebrity:
Paris Hilton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
vtipná videa, sexy celebrity, fotky celebrit, celebrity video, Paris Hilton video, Paris Hilton foto, celebrity party, zahraniční celebrity foto, Paris Hilton party, DJ, sexy dýdžejky
TOPlist