Pařba na třetí: Opravdu poslední dobrodružství vlčí smečky!

31.05.2013

Režisér Todd Phillips natočil třetí a údajně závěrečný díl populární komediální série o mužích s kocovinou!  Ve filmu Pařba na třetí se pod jeho vedením opět sešla stará dobrá parta známá z předchozích diváckých hitů Pařba ve Vegas (2009) a Pařba v Bangkoku (2011).

parba
Foto: Warner Bros. Pictures

Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán. Všichni se již téměř vzpamatovali z nočních toulek pochybnými čtvrtěmi Las Vegas a Bangkoku. Jediný nespokojený člen Vlčí smečky je Alan. Tato černá ovce party totiž stále postrádá smysl života.

Zahodil své léky a ve velkém stylu se řídí svými přirozenými instinkty, což pro Alana znamená odbourání jakýchkoliv mezí, filtrů a soudnosti – dokud ho nakonec osobní krize nepřinutí vyhledat pomoc, kterou tak potřebuje. A kdo jiný, než jeho tři nejlepší kamarádi, by měl dohlédnout na to, aby podnikl první kroky.

Komedie "Pařba na třetí" je epickým vyvrcholením jedinečné odysey sebedestruktivního chaosu a chybných rozhodnutí, ve které hlavní hrdinové musí dokončit započaté dílo – musí se vrátit tam, kde to všechno začalo: do Las Vegas. Tak či onak ... všechno končí právě tady.

Podle prvních reakcí je "třetí pařba" důstojným zakončením celé série, jejíž tvůrci mají divákům pořád co říct, resp. umí je pobavit, a to i přesto, že námět filmu je pořad stejný. Jenže když ono to pořádné chlapské chlastání a následná kocovina je tak vděčné téma ...

Americká komedie Pařba na třetí/The Hangover Part III má v českých kinech premiéru 30. května 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ed Helms, John Goodman, Zach Galifianakis, Melissa McCarthy, Todd Phillips, Jeffrey Tambor, Bradley Cooper

Filmy:
Hangover Part III, The

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Todd Phillips film, Todd Phillips režie, Todd Phillips Hangover, Todd Phillips Pařba na třetí
TOPlist