Pánové, plačte! Z Top Gearu byl odejit moderátor Jeremy Clarkson!

11.03.2015

Motoristická show Top Gear má své fanoušky po celém světě. Pořad je pevně spjat s osobou tří moderátorů, jedním z nich je, nebo spíše byl právě Jeremy Clarkson (54). Toho však budou muset od nynějška fanoušci v show oželet.

Jeremy Clarkson
Zdroj: BBC America

A důvod? Jeremyho celkem časté hádky s produkcí, či dokonce fyzické napadení jednoho muže ze štábu. Čtyřiapadesátiletý Jeremy Clarkson dostal prý již v květnu od produkce poslední varování, když se v pořadu nezdržel rasistických narážek.

Podívejte se na ukázku z legendárního seriálu

Jeremyho fanoušci se ale rozhodně nechtějí s jeho zmizením smířit. Sepsali petici, která požaduje, aby se do pořadu vrátil a kterou již podepsalo na 19 000 z nich! Podaří se jim přesvědčit produkci pořadu z BBC?

Zatím to tak tedy rozhodně nevypadá!  Poslední dvě epizody Top Gear s Jeremy Clarsonem se zatím vysílat nebudou. Clarkson je v současné době postaven mimo službu a jeho činnost se vyšetřuje.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jeremy Clarkson

Filmy:
Top Gear

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
velká británie, britské seriály, britští moderátoři, auto moto, Jeremy Clarkson foto, Jeremy Clarkson online, Jeremy Clarkson Top Gear, Jeremy Clarkson výpověď, Jeremy Clarkson aféry, Jeremy Clarkson skandály, Jeremy Clarkson seriál Top Gear, Jeremy Clarkson BBC, Jeremy Clarkson youtube, Top Gear online, seriál Top Gear, motoristické seriály, seriál o autech, stanice BBC, TV BBC, auta
TOPlist