Panebože, co to má v podpaždí? Michelle Rodriguez strašila porostem

10.01.2016

Herečka Michelle Rodriguez (37) z Rychle a zběsile tráví začátek roku v teplých krajích. Zde během koupání u moře odhalila oblast svého podpaždí a věřte, že to nebyl příjemný pohled…

Michelle Rodriguez
Zdroj: Instagram

Pokud se podíváte na záběry ze spartakiády, zjistíte, že nevyholené podpaždí bylo dřív něčím naprosto normálním. Za ta léta jsme si ale zvykli, že ženy, ba ani muži se zde udržují holí a mít zde porost  patří k přestupku proti bontonu.

I když taková Madonna, která musí mít vždy něco extra, si nedávno nechala narůst porost a ještě se s ním vyfotila na Instagram, stejně jako Miley Cyrus, žádný pochybný trend se tím naštěstí nenastartoval.

Těžko říci, pro Michelle tuto oblast zanedbává, že by se chystala k natáčení filmu z minulosti? Rozhodně tím svůj vzhled nezkrášlila a tak prosíme, rychle s tím dolů!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michelle Rodriguez

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, Sexy herečky, herečky v plavkách, herečky v bikinách, odhalené celebrity, Michelle Rodriguez foto, Michelle Rodriguez youtube, Michelle Rodriguez online, Michelle Rodriguez vzhled, Michelle Rodriguez styl, Michelle Rodriguez fotografie, Michelle Rodriguez sexy, Michelle Rodriguez dovolená, Michelle Rodriguez filmy, Michelle Rodriguez role, Michelle Rodriguez odhalená
TOPlist