Pamela provětrá silikony v nové Pobřežní hlídce

27.04.2016

Na plážích se už usilovně natáčí film Pobřežní hlídka, který nás opět zavede mezi sexy plavčice v červených vykrojených plavkách. Fanoušci Pamely Andreson (48) mohou slavit, protože se ve filmu objeví i bývalá CJ Parkerová!

Dwayne Johnson
Zdroj: Instagram

Senzační zprávu přinesl Dwayne Johnson (43), který ve filmu také hraje. Ten ukázal na Instagramu fotku s Pamelou: „Vítej doma. Bez tebe bychom tenhle film nenatočili!“ Kromě Pamely se ve filmu objeví například sexy Kelly Rohrbach, která dříve randila s Leem DiCaprio, nebo Zac Effron.

Ve filmu budou plavčíci zachraňovat nejenom tonoucí, ale dokonce celou pláž, které hrozí zkáza kvůli ropě.

Film by se měl objevit na plátnech kin za rok v květnu. Legendární seriál se stal jedním z nejpupulárnějších, ne-li tím úplně nejpopulárnějším v televizní  historii. Z Pamely udělal sexuální symbol a zajistil jí nehynoucí popularitu. 

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Dwayne Johnson , Pamela Anderson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, Pamela Anderson foto, Sexy herečky, americké seriály, svalovci, Pamela Anderson novinky, svalnatí herci, Pamela Anderson Baywatch, Pamela Anderson seriál, svalovci foto, připravované seriály, Pamela Anderson role, Pamela Anderson Pobřežní hlídka, Pamela Anderson nové role, Pamela Anderson nový Baywatch, Dwayne Johnson foto, Dwayne Johnson online, Dwayne Johnson fotografie, Dwayne Johnson novinky, Dwayne Johnson Instagram, Dwayne Johnson Baywatch, Dwayne Johnson seriály, američtí svalovci
TOPlist