Pamela Anderson dluží berňáku půl miliónu dolarů na daních!

17.04.2012

Slavná sexbomba asi nevyrovnala všechny účty za svou pětapadesátou operaci poprsí! Pamela Anderson (44) má u kalifornského finančního úřadu dluh než půl miliónu dolarů, což je v přepočtu zhruba deset miliónů korun!

Pamela Anderson
Zdroj: Peta, wikipedia.org

Pamela Anderson (44) se sice angažuje v ochraně zvířat a o Vánocích se převléká za Pannu Marii, ale svatá úplně nebude! Kromě toho, že své silikonové poprsí ukázala v několika pornofilmech, tak teď ještě navíc dluží finančáku! A to se nedělá!

Čtěte také

Kalifornský finanční úřad musí každoročně zveřejňovat jména všech dlužníků, jejichž pohledávka vůči státní pokladně překračuje hodnotu sto tisíce dolarů čili asi asi 1,9 miliónu korun. No, a jedním z těchto repetentů je i hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson!

Blonďatá sexbomba se však netopí v dluzích poprvé - již před dvěma lety média zjistila, že dluží různým stavebním firmám a daňovým úřadům v přepočtu kolem 20 milionů korun. Existuje řešení nebo bude muset Pamela prodat své silikony do zastavárny, aby měla na chleba?

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Pamela Anderson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, Pamela Anderson fotky, Pamela Anderson foto, americké celebrity, zahraniční herečky, americké sexbomby, Pamela Anderson prsa, sexbomby, Pamela Anderson sexy, Pamela Anderson dluhy, zahraniční sexbomby, Pamela Anderson daně, Pamela Anderson berňák, Pamela Anderson dluhy na daních, Pamela Anderson placení daně, Pamela Anderson zadlužená
TOPlist