Pamela Anderson bez makeupu není nějaká hitparáda

23.08.2016

Herečka Pamela Anderson (49) alias CJ z Pobřežní hlídky nevypadá vůbec zle, ale již nyní je zcela jasné, že se ale musí opravdu dobře upravit. S vlasy jako vrabčí hnízdo a nenamalovaným obličejem to žádná velká sláva opravdu není.

Pamela Anderson
Zdroj: Profimedia.cz

Pamela se vypravila do letních ulic v bílých rozevlátých šatech, pod které se nesmí nosit prádlo, což Pamele a jejím silikonům zcela jistě nevadí. Kromě prádla zapomněla Pamela také na makeup, bez kterého je její tvář opravdu hodně nevýrazná.

Na druhou stranu, postavu má sexsymbol devadesátých let Pamela stále skvělou a pokud se svěří do rukou stylisty je to pořád pohled pro bohy. V současné chvíli se dokončuje film Pobřežní hlídka, ve kterém by se měla nakonec Pamela také objevit. 

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Pamela Anderson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Pamela Anderson foto, Pobřežní hlídka seriál, Pamela Anderson online, Pamela Anderson fotografie, Pamela Anderson novinky, Pamela Anderson silikóny, Pamela Anderson Baywatch, Pamela Anderson šaty, Pamela Anderson makeup, Pamela Anderson bez makeupu, Pamela Anderson obličej, herečky Baywatch, Pobřežná hládka CJ
TOPlist