Pamatujete si na Natalie z Lásky nebeské? Právě čeká své první dítě a před rokem došla k bankrotu!

03.01.2015

Film Láska nebeská je každoroční klasikou. V jedné z epizod, které se na závěr filmu skvěle propojí, hraje premiérovu asistentku Natalie britská herečka Martine McCutcheon (38). Ta se za 13 let od uvedení filmu prakticky nezměnila a čeká své první dítě.

Martine McCutcheon
Zdroj: 2003 Universal Pictures

Martina se proslavila účinkováním v populárním britském seriálu Eastenders. Obrovskou popularitu jí pak přinesla role asistentky v Lásce nebeské. Posléze se poněkud stáhla a objevovala se hlavně jako tvář reklam, například na Lenor, nebo Tesco. Posléze nazpívala dokonce tři alba. Prvního se prodalo více jak 800 000 výlisků!

V roce 2013 oznámila osobní bankrot, takže byla nucená se pořádně pustit do práce a těžko říci, jak se do něj tak dobře vydělávající hvězda vlastně dostala. V současné době čeká se svým manželem zpěvákem Jackem McManusem první dítě.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martine McCutcheon

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, britské herečky, britské filmy, Martine McCutcheon foto, Martine McCutcheon reklamy, Martine McCutcheon filmy, Martine McCutcheon Láska nebeská, Martine McCutcheon role, Martine McCutcheon herečka, Martine McCutcheon díté, Martine McCutcheon bankrot, Martine McCutcheon manžel, Martine McCutcheon rodina, slavné britské filmy, film Láska nebeská, bankroty celebrit
TOPlist