Pam Grier - sexy fotogalerie

23.04.2010

Stručný životopis a sexy fotky americké herečky Pam Grier.

Pam se narodila v roce 1949 v Severní Karolíně. V osmnácti letech se přestěhovala do Hollywoodu a započala zde svou hereckou kariéru. Zpočátku točila béčkové thrillery, plné násilí a sexu, převážně určené pro afroamerické diváky. Tyto filmy se nazývaly "blaxploitation" a zobrazovaly heroicko-comicsové činy černošských hrdinů. Pam Grier se brzy stala hrdinkou těchto filmů, i díky svému vzhledu, sexy nebezpečné protivnice. Příkladem těchto filmů je akční thriller Coffy (1973).

Poté se začala Pam objevovat i v klasických hollywoodských filmech, např. Pevnost Apačů v Bronxu (1981). Její filmová kariéra vypadala slibně, jenže přišly vážné zdravotní komplikace v podobě rakoviny a Pam nezbývalo nic jiného, než dočasně přerušit natáčení filmů a věnovat se léčbě zákeřné nemoci. Tento boj však nakonec zvládla a vrátila se zpět do filmového kolotoče, bohužel jen do menších béčkových rolí a seriálů.

Zpátky mezi pořádné filmové role se dostala v 90. letech. Režisér Quentin Tarantino jí obsadil do filmu Jackie Brown (1997), kde si zahrála letušku, pašující pro gangstery z Mexika do USA peníze. Za tuto roli získala ocenění Zlatý Glóbus. Mezi její další známé filmové role patří např. Mars útočí (1996) nebo The L Word (2004).

Stáhnout film Jackie Brown zde


Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pam Grier

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, fotky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, nahé fotky, celebrity foto, Nahé celebrity, sexy fotky, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, Pam Grier topless, Pam Grier nahoře bez, Pam Grier nahé fotky, Pam Grier fotky, Pam Grier bio, Pam Grier filmy online, Pam Grier filmy ke stažení, Pam Grier foto, Pam Grier pics, Pam Grier sexy fotky, Pam Grier sexy pics, Pam Grier nude pics, Pam Grier nahá galerie, Pam Grier nude gallery, Hollywood
TOPlist