Padla 1. klapka seriálu Profesionálové! Čtvrtníček měl falešné zuby!

20.08.2010

Televize Barrandov začala natáčet nový komediální seriál! Včera se uskutečnila první klapka sitcomu, v němž dostal hlavní roli Petr Čtvrtníček a Pavel Liška!Nový seriál Profesionálové by se měl začít vysílat už 1. září 2010 večer na TV Barrandov. Natáčení však teprve začíná a právě včera odpoledne se v budově televize ozvala první klapka, u níž nesměli chybět nejen hlavní představitelé a režisér, ale také novináři.

Na první klapce byli přítomni hlavní hvězdy - Petr Čtvrtníček, Pavel Liška, Jiří Bábek, Josef Polášek, Marika Procházková, Matěj Hádek a Leoš Noha. Nejvíce pozornosti fotografů na sebe soustředil samozřejmě komik Petr Čtvrtníček, o němž je známo, že si nebere servítky. Ani tentokrát se "servítky nebral", a ještě ke všemu si vzal falešné upíří zuby, které cenil na přítomné novináře a mumlal nesrozumitelné výrazy.

Nejsme si jisti, zda jeho postava bude mít takový odpudivý zevnějšek nebo to byla jenom legrace ze strany známého baviče. V opačném případě by měli dávat seriál až po desáté hodině, aby se děti Petra nebáli!

Čtěte více: Petr Čtvrtníček a Pavel Liška hrdiny policejního sitcomu!


Znělka TV Barrandov

Podle prohlídky studia můžeme soudit, že seriál se bude odehrávat především v policejní služebně, ale důležitou roli bude hrát také hospoda čtvrté cenové skupiny.

Hlavní představitel mafiána Petr Čtvrtníček na všechny otázky odpovídal úplně jinak, než si dotyčný novinář představoval, čemuž se PR manager Janis Sidovský jenom smál. Asi tuší, že vsadil na toho správného člověka, který celý seriál svým nevšedním homorem potáhne!

První klapka byla skutečně jen symbolická a natáčení pod vedením zkušeného slovenského režíséra Matúše Liboviče vypukne až dnes!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Pavel Liška, Jiří Bábek, Leoš Noha, Marika Procházková, Josef Polášek, Matěj Hádek

Filmy:
Česká soda, Česká soda, Profesionálové

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, seriál, české herečky, herci, video youtube, youtube com, čeští herci, TV Barrandov, baviči, pavel liška fotky, pavel liška photos, český seriál, Pavel Liška sitcom, Petr Čtvrtníček fotky, Petr Čtvrtníček photos, Petr Čtvrtníček sitcom, čeští baviči, tv sitcom, první klapka, natáčení seriálu, josef polášek fotky, jiří bábek fotky, matěj hádek fotky, marika procházková fotky, barrandov natáčení, barrandov seriál, falešné zuby, matuš libovič, čtvrtníček profesionálové, profesionálové seriál
TOPlist