Otřesený Šmajda: Límec kolem krku!

24.07.2010

Zpěvák Miro Šmajda (21) se pomalu vzpamatovává ze své středeční autonehody. Lékaři mu předepsali co nejvíc odpočinku a navíc dostal na krk pěnovou ortézu.Slovenský zpěvák se po děsivé havárii doslova podruhé narodil. Jeho auto prorazilo svodidla a skončilo mimo silnici zmačkané napadrť. Policie teď Šmajdu podezírá z toho, že jel jako blázen!

Čtěte více: target="_blank">Miro Šmajda kecá o autonehodě: Jel jak šílenec?!

target="_blank">Miro Šmajda si po nehodě stěžoval na velké bolesti na hrudníku a na krku a tak musel na vyšetření do nemocnice. Doktoři mu sice nic vážného nezjistili, ale pro jistotu dostal na krk ortézu a minimálně týden nesmí nic dělat.Jeden týden klidu prý pro Mira nebude žádný problém, ale uvidíme co pak. My jen doufáme, že nesedne rovnou za volant a nepojede zase někam tou svojí „stovkou“!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, autonehoda, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, Miro Šmajda photo, Miro Šmajda nehoda, Miro Šmajda havárie, Miro Šmajda autonehoda, nehody celebrit, Miro Šmajda nemocnice, Miro Šmajda zranění, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček
TOPlist