Otloukánek Martin Hranáč: Zase ho zrubali na diskotéce!

28.06.2010

ExVyvolený a rádoby moderátor a herec Martin Hranáč byl opět zbit na diskotéce! Asi svým zjevem a projevem moc provokuje!Martin Hranáč je prostě smolař a otloukánek. V lednu tohoto roku ho v jednom pražském gay baru surově napadl neznámý muž, který mu rozbil nos. Martin si pobyl pár dní v nemocnici a pak opět vyrazil do pražských klubů. Minulý pátek však opět dostal "na budku"!


V Náchodě holt nebyli zvědaví na Martinův podivný humor!

Čtěte více: Martin Hranáč byl zbit v gay klubu!

Tentokrát navštívil se svou kamarádkou a matkou (sic!) malou diskotéku v Náchodě. Bohužel kolem druhé hodiny ranní začal jeho kamarádku osahávat nějaký mladík. Když se jí rachitický Martin pokusil zastat, mladík ho nejprve slovně napadl a poté zbil. Co taky čekal, když se na něj obořil svou fistulkou?Záchranka ho odvezla na chirurgii do Náchoda, kde mu ránu sešili. Hranáč má teď podkožní hematom na hlavě a také lehký otřes mozku. Jeho matka Monika, která byla svědkem rvačky, se poté nervově zhroutila. Martine, ty už radši nikam nechoď a seď doma!

Proboha, od kdy se chodí na diskotéky s vlastní matkou? Ten Martin asi navždy zůstane velkým dítětem! A velkým gayem!

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Martin Hranáč, Tereza Pergnerová

Filmy:
VyVolení

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, reality show, youtube video, youtube com, Martin Hranáč video, TV Prima, diskotéka, gayové, gay klub, Martin Hranáč foto, Martin Hranáč fotky, Kalba s Mikym, zmlácení, bitka, exvyvolený, čeští gayové, zbití, homosexuálové, čeští homosexuálové, sexuální orientace, náchod, martin hranáč zmlácený
TOPlist