Otec Roberta de Niro byl homosexuál

24.02.2014

Známý americký herec Robert de Niro přiznal, že jeho otec byl homosexuál. Navíc o něm natočil dokument, ve kterém tento fakt probírá.

Robert De Niro
Zdroj: wikipedia.org

Dokument natočil Robert de Niro pro své děti jako oslavu svého otce, se kterým měl přes jeho orientaci velmi dobrý vztah. Oba dva si byli také neuvěřitelně podobní. Hercův otec byl malířem ovlivněným expresionisty a zemřel v roce 1993.

Od rodiny odešel hned v začátku, když byli Robertovi tři roky. Právě tehdy totiž přišel na to, že je gay. Ačkoliv opustil svou ženu, od svého syna nikdy neodešel a byl mu neustále na blízku.

Dokument natočil pro svých šest dětí, aby si svého dědečka zapamatovali jako zajímavého a velkého muže. Některé z jeho šesti dětí totiž nemohly svého dědečka vůbec poznat, neboť se narodily až po jeho smrti. Dokument bude uveden v létě na programu HBO.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Robert De Niro

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
dokumenty, slavní herci, slavní američtí herci, Otec Robert de Niro, Robert de Niro otec dokument, Robert de Niro dokument, Robert de Niro herec, Robert de Niro novinky, Robert de Niro otec gay, Robert de Niro otec homosexuál, malíř, dokument o malíři
TOPlist