Otec Macaulay Culkina říká, že už není jeho syn…

27.04.2016

Herec Macaulay Culkin (35) bohužel nemá dobré vztahy se svými rodiči. Jeho otec se nedávno dokonce vyjádřil, že ho již ani nepovažuje za svého syna.

Macaulay Culkin
Zdroj: Youtube

Jednasedmdesátiletý otec Macaulayho strávil větší část jeho života bez svého syna. Ten ho opustil celkem záhy, šlo pochopitelně o peníze. Za účinkování v megahitu Sám doma a jeho pokračování měl Macaulay inkasovat pořádný balík peněz, dohromady mělo jít o 100 milionů dolarů.

Bohužel, jeho rodiče nechápali, že jde o jeho peníze a rozhazovali je do té doby, než jim to překazil soud. Od té doby se rodiče se synem nevídají. Nyní jeho otec tvrdí, že s Macaulaym nemá nic společného: „Když vidím jeho fotky, nepoznávám ho!“ sdělil médiím. Může se tak ještě někdo divit, že měl Macaulay nakročeno ke kariéře feťáka? 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Macaulay Culkin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké hvězdy, drogy celebrity, Macaulay Culkin otec, Macaulay Culkin drogy, americký bulvár, závislé celebrity, dětské hvězdy, Macaulay Culkin online, Macaulay Culkin fotografie, Macaulay Culkin Sám doma, Macaulay Culkin role, Macaulay Culkin novinky, Macaulay Culkin rodina, Macaulay Culkin závislost, Macaulay Culkin rodiče, Macaulay Culkin problémy, slavné dětské hvězdy
TOPlist