Osmé "žbirkovské" finále Superstar: Jde do tuhého - Lukáš Adamec je pán!

30.05.2011

V osmém finálovém kole se představili už jen tři poslední finalisté! Trojka nejprve předvedla písně Mira Žbirky a poté songy unplugged podle svého vlastního výběru a výběru poroty.


Michal Šeps, Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec!
Foto: TV Nova

Druhá řada Česko Slovenská Superstar se pomalu chýlí ke konci a již dnes večer se na základě nedělních výkonů rozhodne, zda se ve velkém superfinále objeví žena nebo půjde o souboj Čecha a Slováka? A bude tam vůbec zástupce Slovenska?

Na úvod nedělního finálového kola vystoupil velký slovenský zpěvák Miro Žbirka a česká pěvkyně Marta, kteří zapěli svůj hit Čo bolí, to prebolí.


Gabriela Gunčíková

První čás byla věnována písním Mekyho Žbirky, který se posadil do speciálního křesla pro hosta. Jako první zazpívala Gabriela Gunčíková překrásnou skladbu Atlantida. Porota sice měla menší výhrady a Rytmus naznal, že se mu nelíbila "její slovenčina", ale jinak sklidila pochvalu.


Michal Šeps

Michal Šeps opět po svém předvedl píseň Dr. Jekyll, Mr. Hyde a Palo Habera mu řekl, že je pěkně vyčuraný, protože pořád předstírá, že chce ze soutěže pryč, ale na pódiu to vypadá jinak. A i zpěvákův velký kritik Rytmus prohlásil, že to byl freestyle a velká sranda! Ironie?


Lukáš Adamec

Lukáš Adamec a jeho interpretace hitu Balada o poľných vtákoch porota vysoce ocenila a Palo Habera dokonce řekl: Si pán! Mladý zpěvák by měl být ve finále, shodla se porota.

Ve druhé části finalisté zpívali písně, které jim vybrala porota. Gabriela Gunčíková předvedla song Listen to your heart od Roxette a porota opět konstatovala: Tahle holka by měla být ve finále!


Gabriela Gunčíková

Michal Šeps si píseň Englishman in New York od Police upravil po svém a porota ho už ani nekritizovala. Za zmínku jen stojí poznámky, že to prý nebylo zlé, ale mohlo to být lepší a že doprovodná kapela hrála líp než zpěvák.


Michal Šeps

Lukáš Adamec dostal za úkol přezpívat hit od kapely Metallica Nothing else matters a porota sice opět měla menší výhrady, ale nakonec se shodla: Kdo jiný ve finále, než on?


Lukáš Adamec

Závěrečná část pak byla věnována písním, které si vybrali sami finalisté. Gabriela Gunčíková zapěla We don’t need another Hero od Tiny Turner a porota vyřkla jednohlasný ortel: Musíš být ve finále!


Gabriela Gunčíková

Michal Šeps si samozřejmě vybral hit od Boba Marleyho Roots Rock reggae, což porota sice ocenila, neb je to jeho parketa, ale zároveň si musel vyslechnout, že Lukáš Adamec je prostě lepší.


Michal Šeps

Jak poslední vystoupil Lukáš Adamec s písní od kapely Foo Fighters Best of you a jak asi reagovala porota? Pochopitelně zpěváka opět pochválila, což však neznamená, že se do finále opravdu dostane.


Lukáš Adamec

Kdo dnes večer vypadne? Dostane se Michal Šeps i přes nepřízeň poroty do superfinále? Diskutujte v komentářích!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Helena Zeťová, Lukáš Adamec, Pavol Habera, Leoš Mareš, Rytmus, Miroslav Žbirka , Michal Šeps, Helena Vondráčková, Gabriela Gunčíková

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Interpreti:
Tina

Kategorie:
Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, slovenské celebrity, holky, slovenské zpěvačky, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, československá superstar, slovenští zpěváci, superstar video, porota Superstar, Gábina Osvaldová, česko slovenská superstar video, osmé finálové kolo, finalisté superstar, miro žbirka, muži, Česko slovenská superstar 2, Česko slovenská superstar 2011, kluci, Česko Slovenská SuperStar finále, osmé finále, osmé kolo, Finale
TOPlist