Osmá série American Horror Story potvrzena, opět s jedinečným zasazením

10.01.2018

Že není s American Horror Story konec je věc známá, konečně ale víme, kde bude zasazena osmá řada. Tento seriál je známý především tím, že se každá série věnuje jinému tématu a v jiném prostředí.


Fanoušci nebudou zklamáni ani tentokrát. Vidět jsme už mohli příběhy z blázince, cirkusu příšer i tajemného hotelu. Nejnovější série má být zasazena do budoucnosti.

Tvůrce seriálu Ryan Murphy zatím neodhalil žádné další detaily týkající se tohoto projektu. Diváky láká na nejednoznačné, přesto ale senzačně znějící zprávy. Sám říká, že šéf společnosti FX Networks, pod kterou seriál vzniká, vyskočil radostí ze židle, když mu Murphy představil své nové nápady. A jako u každé řady se prý bude snažit vést tvorbu odlišným stylem.

Evan Peters
 

FX Networks počítá s tvorbou nejméně dvou sérií. Díky jedinečným námětům a oblíbeným zavedeným hercům jako jsou Sarah Paulson (43), Jessica Lange (68) či Evan Peters (30), se jedná o jeden z hlavních projektů společnosti, takže lze očekávat velkou podporu ze strany fanoušků i tvůrců.

Bude rozhodně zajímavé sledovat zápas takto zasazené série AHS s podobně laděným seriálem Black Mirror. Vše bude záležet na tom, jakým směrem se Ryan Murphy tentokrát vydá.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sarah Paulson, Jessica Lange, Evan Peters

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
horory, americké horory, American Horror Story, American Horror Story 8 série, American Horror Story 9 série, Ryan Murphy seriály, FX Networks, hororové seriály, hororové série, Sarah Paulson seriály, Jessica Lange seriál, Evan Peters role, strašidelné seriály
TOPlist