Oprah Winfrey věnovala na charitu 40 milionů dolarů!

12.12.2010

Oprah Winfrey, Nora Roberts a Meryl Streep nejštědřejšími ženami roku 2009.

Americká charitativní společnost The Giving Back Fund zveřejnila seznam třiceti celebrit, které během roku 2009 nejvíce přispěly na různé charitativní účely. Nejvíce štědrá se v tomto ohledu ukázala nejznámější moderátorka světa, Oprah Winfreyová, která přispěla na charitu více než čtyřiceti miliony dolary. Především pak na vzdělávání matek s dětmi v USA i zahraniční. Také aspiruje na své kolegy prostřednictvím svých internetových stránek, aby se také připojili k různým dobročinným akcím.

Na druhém místě se umístila spisovatelka románů Nora Roberts (4,5 milionu dolarů) a na třetím pak manželské duo Meryl Strep (Manhattan, Madisonské mosty) a Donald Gummer (4 miliony dolarů). Peníze byly věnovány především na podporu zdravotnictví, umění a literatury. Část peněz byla také věnována na humanitární účely.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Meryl Streep, Oprah Winfrey

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, moderátorky, americké celebrity, charita, peníze, Meryl Streep filmy online, dobročinné účely, 40 milionů na charitu, Oprah Winfrey 40 milionů charita, Oprah Winfrey charita, štědrost, The Giving Back Fund, humanitární účely, politické celebrity, moderátorky celebrity
TOPlist