Open air festival Okoř se po jednoroční přestávce opět vrací!

02.06.2011

Jednodenní hudební festival Okoř se bude konat v sobotu 20. srpna 2011! Po jednoroční přestávce se tak vrací na scénu jeden z neoblíbenějších festivalů, který byl vždy několik let nazpátek zcela vyprodán.


Foto: festivalokor.cz

Hudební open air festival Okoř se v minulém roce nekonal, ale jeho jedenáctý ročník slibuje opět skvělou zábavu. Na stejnojmenné zřícenině hradu kousek od Prahy tak v sobotu 20. srpna vystoupí celkem jedenáct hvězdných jmen.

Letos na počest obnovení tradice se dala dohromady i věhlasná dámská kapela Panika, která zde odehraje po dlouhých letech exkluzivní koncertní vystoupení. Diváci se mohou těšit i na Chinaski, Nightwork, Tomáš Klus, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná Fixa, Čechomor, Gipsy.cz, Debbi a Děda Mládek Illegal Band. Čechomor navíc přiveze na Okoř svou novou desku.Vstupenky jsou v předprodeji od 1. června 2011 a jejich ceny se pohybují od 350 Kč (v období od 1.6. do 10.7.) až 400 Kč (v období od 11.7. do 19.8.) nebo 450 Kč na místě v den konání festivalu. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků. Pravidelně aktualizované informace naleznete zde.

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Klus

Interpreti:
Chinaski, Xindl X, Vypsaná Fixa, Čechomor, Děda Mládek Illegal Band, Gipsy.cz, NightWork, Eddie Stoilow, Debbi

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, hudební festival, festivaly, hudební festivaly, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, české festivaly, festival Okoř, Okoř, open air festival Okoř, hrad Okoř, Panika
TOPlist