Ondřej Vetchý se převtělí do mafiána Františka Mrázka!

20.05.2013

Herec si zahraje hlavní roli v thrilleru Příběh kmotra, jež je inspirovaný bestsellerem Jaroslava Kmenty "Kmotr Mrázek"! Pro potřeby filmu se nejslavnější český mafián, který byl zavražděn neznámým pachatelem, bude jmenovat Vedral!

Ondřej Vetchý
Zdroj: ShowBiz.cz

Ve filmovém vyprávění budeme sledovat příběh obyčejného kluka ze sousedství, jež díky své sociální inteligenci dokázal ovládnout lidi z vysoké politiky a byznysu. Budeme tedy sledovat příběh, jehož kulisy nám jsou až mrazivě dobře známé.

Natáčení bylo již několikrát odloženo, a tak scénář za tu dobu doznal několika změn - podle tvůrců k lepšímu. Kmotr Vedral tak sice zůstává oním autentickým „Mrázkem“, ale snímek byl posunut víc do roviny souboje policajta a grázla.

Lukáš Vaculík
Zdroj: TV Nova

O co tedy v příběhu jde? Policejní vyšetřovatel Cajthaml (Lukáš Vaculík) se stane zarputilým a spravedlnosti oddaným protějškem filmovému Kmotrovi (Ondřej Vetchý) ztělesňujícímu rozlezlá chapadla mafie a bezskrupulózní chování.

Čtěte také

Podstatným se stane duel mezi nimi dvěma ve stylu francouzských crime noir. Postava policejního vyšetřovatele Cajthamla je holdem policistům, kteří neztratili víru ve vítězství spravedlnosti, jež nakonec vyhraje i v tomto příběhu.

Režii a scénář má na svědomí Petr Nikolaev, tvůrce filmů Lidice, Báječná léta pod psa, A bude hůř nebo Jménem krále. Natáčení filmu Příběh Kmotra začalo o minulém víkendu a bude trvat zhruba do druhé poloviny června v Praze a Kladně. Premiéra snímku je naplánována na 17. října 2013.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Nikolaev, Ondřej Vetchý

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, Ondřej Vetchý foto, Ondřej Vetchý film, Ondřej Vetchý Vendeta, Petr Nikolaev film, Ondřej Vetchý fotky, Petr Nikolaev Příběh kmotra, Ondřej Vetchý role ve filmu, Ondřej Vetchý natáčení, Ondřej Vetchý kmotr, Ondřej Vetchý mafián, Ondřej Vetchý Příběh kmotra, Petr Nikolaev natáčení
TOPlist