Ondřej Sokol válí - má prý sedmnáctiletou milenku!

08.09.2012

Hvězda show Partička byl přistižen na tajné schůzce s o třiadvacet let mladší ženou! Bravo! Ondřej Sokol (40) se zřejmě inspiroval u kolegy Richarda Genzera a rozhodl se ho trumfnout - tedy co se týče věku své vyvolené!

Ondřej Sokol
Zdroj: TV Prima

Ondřej Sokol (40), který se nedávno rozvedl s herečkou Kateřinou Lojdovou (35), s níž má dvě děti – Adama (7) a Ester (11), si nyní našel o celou jednu generaci mladší dívku. Jeho nové lásce jménem Lucie je podle médií teprve sedmnáct, což ale samozřejmě není nic proti ničemu a my mu to upřímně přejeme!

Čtěte také

Herec se pochopitelně se svým objevem nikde nechlubí, ale zapomněl na to, že se kolem něj pohybují paparazzi fotografové, kteří jej načapali zrovna ve chvíli, kdy přítelkyni doprovázel domů. To víte, Lucka má večerku už v deset ...

Zlí jazykové tvrdí, že když se kamarádi z Partičky dozvěděli, že má Ondřej Sokol novou holku, která je moc hezká, a ještě jí není ani osmnáct, tak hned chtěli její adresu. A mazaný pucflek populárního herce jim dal adresu na jednu starou hluchou paní u nás v ulici! :-)

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Sokol

Filmy:
Partička

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Prima, čeští režiséři, režiséři, Ondřej Sokol foto, Ondřej Sokol fotky, Ondřej Sokol Partička, Ondřej Sokol natáčení pořadu, Partička TV Prima, Ondřej Sokol přiznání, Ondřej Sokol tajnosti, Ondřej Sokol partnerka, Ondřej Sokol přítelkyně, Ondřej Sokol milenka
TOPlist