Ondřej Sokol se přiznal: Je skoro slepý na pravé oko!

15.05.2012

Herec a divadelní režisér už od narození trpí tzv. tupozrakostí! Ondřej Sokol je tak sice skoro slepý na pravé oko, ale přesto nenosí brýle ani čočky. Asi proto, aby se mu Geňa se Suchošem nesmáli ...

Ondřej Sokol
Zdroj: TV Prima

Ondřej Sokol (40), který v současnosti patří díky pořadu Partička k nejpopulárnějším televizním osobnostem, se až nyní přiznal k tomu, že má na pravém oku tolik dioptrií, že se to prakticky rovná slepotě.

Herec - přesně ve stylu jeho humoru - tvrdí, že už dokonce ztratil přehled o tom, kolik jich vlastně má - možná osmnáct, možná šestatřicet! Jasně, a možná má to oko skleněné, ne?

Čtěte také

Držitel divácké ceny TýTý v kategorii Osobnost televizní zábavy ovšem svůj handicap nijak neřeší, protože podle lékařů to prý nemá smysl a případnou léčbou by paradoxně mohly vzniknout nové potíže. A Ondřej Sokol opravdu nechce, aby z něj byla protivná ženská, která se vymlouvá na migrény!

Ačkoli tedy herec na pravé oko skoro nevidí, nenosí brýle ani kontaktní čočky. Prý mu stačí na dívání levé oko. Takže až Ondřej Sokol v Partičce zakopne nebo upadne na zem, nesmějte se mu - možná jen nevidí na pravou stranu!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Sokol

Filmy:
Partička

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Prima, čeští režiséři, režiséři, Ondřej Sokol foto, Ondřej Sokol fotky, Ondřej Sokol Partička, Ondřej Sokol natáčení pořadu, Partička TV Prima, Ondřej Sokol slepota, Ondřej Sokol tupozrakost, Ondřej Sokol zrak, Ondřej Sokol slepý, Ondřej Sokol přiznání
TOPlist