Ondřej Brzobohatý chystá veselku! Bude se Táňa jmenovat Gregorová?

29.06.2016

Již druhou svatbu hodlá v nejbližších dnech uspořádat Ondřej Brzobohatý (33), neboli Gregor po matce. Brát si bude pochopitelně bývalou Miss World Taťánu Kuchařovou (28), ta se bude vdávat prvně, Ondřej si dá už opáčko.

Ondřej Brzobohatý
Zdroj: Profimedia.cz

Prvně se ženil velmi mladý a poněkud za zády své matky, Hany Gregorové. Vztah s Johanou Indrákovou nevydržel příliš dlouho, nicméně se prý nerozcházeli ve zlém. Jeho matka si ale mnula ruce, neboť o svou snachu příliš nestála. S Ondřejovou snoubenkou Taťánou žádný problém nemá, takže to bude jistě veselka ve velkém stylu!

Je jen otázka, jak se bude nová Ondřejova manželka jmenovat. Ondřej si nedávno změnil kvůli zahraničním kšeftům příjmení na Gregor, bude tedy snad Gregorová? Nebo si nechá jméno, se kterým se proslavila? 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Brzobohatý, Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Missky, nejkrásnější ženy světa, české Missky, Taťána Kuchařová foto, MISS World, čeští hudebníci, Ondřej Brzobohatý ženy, Ondřej Brzobohatý žena, Taťána Kuchařová novinky, Ondřej Brzobohatý vztah, Ondřej Brzobohatý láska, Ondřej Brzobohatý svatba, Ondřej Brzobohatý snoubenka, Ondřej Brzobohatý veselka, Ondřej Brzobohatý Taťána Kuchařová, Taťána Kuchařová vztah, Taťána Kuchařová svatba
TOPlist