Oliver Stone natočí film o kontroverzním Edwardu Snowdenovi!

04.06.2014

Rebelský hollywoodský režisér Oliver Stone (67) již připravuje nový film. Tentokrát se bude jednat o film pojednávající o velmi kontroverzním Edwardu Snowdenovi, který vynesl na světlo mnohá americká tajemství.

Oliver Stone
Zdroj: Youtube

Snowdenův případ je pro Olivera Stona, který natočil takové trháky jako Takoví normální zabijáci, JFK či třeba Četa a je známý svou neustálou protiamerickou a levičáckou agitací, přesně to pravé.

Režisér hodlá film napsat, ale také režírovat. Film by měl být adaptací knihy Snowdenův případ: Skutečný příběh nejhledanějšího muže od amerického novináře Luka Hardinga.

Oliver Stone se netají svým obdivem ke Snowdenovi, dokonce ho označil za hrdinu. Kdopak asi bude hrát ve filmu hlavní roli? O obsazení nezačal prý režisér ještě ani přemýšlet.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Oliver Stone

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hollywoodske filmy, režiséři, kontroverzní filmy, Oliver Stone foto, Hollywood, novinky z hollywoodu, Oliver Stone režisér, Oliver Stone filmy, Oliver Stone nové filmy, Oliver Stone nový film, Oliver Stone Edward Snowden, Hollywood nové filmy, oskaroví režiséři, slavní režiséři, Oliver Stone názory, Oliver Stone režisér fotky, Edward Snowden, Edward Snowden film
TOPlist