Olga Lounová přepadena na koncertě Beyonce a Jay-Z!

05.08.2014

Zpěvačce Olze Lounové (33) se nedávno přihodila velmi nemilá záležitost. Při návštěvě koncertu Beyonce (32) a Jay-Z (44) se na ni totiž vrhlo několik černošek, které ji okradly a zbily!

Olga Lounová
Zdroj: Facebook / Olga Lounová

Olga trávila léto v Kalifornii, kde se také rozhodla navštívit slavného prý se rozvádějícího se páru. „Zbitá a okradená. Tak takhle jsem dopadla po nejEmotivnějším koncertu, jaký jsem kdy viděla.

Koncert Beyoncé a JAY Z. Dva protichůdné zážitky najednou. Zbyla mi jenom boule na hlavě a pocit bezmoci. Oba svoje telefony ještě vidím na ICloudu, ale místní policie nemůže prý nic,“ svěřuje se chudák Olga na Facebooku.

Dále Olga vzkazuje, že je v pořádku, pouze poněkud otřesená a hlavně zcela bez prostředků, neboť jí byla zcizena také platební karta, kterou okamžitě zablokovala. Pochopitelně přišla také o doklady, takže musela žádat českou ambasádu, aby jí vystavila pas dočasný.

Za deset dnů má Olga Lounová vystupovat na koncertě v Poličce, věřme, že do té doby své problémy zdárně vyřeší a stihne se navrátit domů!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Olga Lounová, Jay-Z, Beyoncé Knowles

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, fotky českých celebrit, Olga lOunová foto, bulvární novinky, Olga Lounová rvačka, bulvární drby, české zpěvačky fotky, české zpěvačky foto, fotky českých zpěvaček, Beyonce Jay-Z, Beyonce Jay-Z koncert, Beyonce Jay-Z turné, koncert Beyonce, Olga Lounová Instagram, Olga Lounová přepadení, Olga Lounová koncert, Olga Lounová bitka, Olga Lounová okradení, Olga Lounová novinky, bulvár zprávy
TOPlist